Predškolska ustanova Včielka - Bački Petrovac

Jezik:

Predškolska ustanova Včielka - Predškolská ustanovizeň Včielka Predškolska ustanova Včielka - Predškolská ustanovizeň Včielka Predškolska ustanova Včielka - Predškolská ustanovizeň Včielka Predškolska ustanova Včielka - Predškolská ustanovizeň Včielka Predškolska ustanova Včielka - Predškolská ustanovizeň Včielka Predškolska ustanova Včielka - Predškolská ustanovizeň Včielka

Aktuelnosti

Osiguranje dece
Objavljeno: 01-12-2017
Generali Osiguranje Srbija a.d.o.
Spisak primljene dece 2017/2018. godina
Objavljeno: 24-07-2017
  Predškolska ustanova „Včielka“ Bački Petrovac, radna 2017/2018.godina Spisak primljene dece     Bački Petrovac: Jaslena grupa Medicinske sestre- vaspitači: ...
Konkurs za prijem dece u PU „Včielka“ Bački Petrovac za radnu 2017/2018. godinu
Objavljeno: 25-04-2017
Raspisuje se konkurs za prijem dece u PU „Včielka“ Bački Petrovac za radnu 2017/2018. godinu, koja počinje od 01.09.2017. godine.   U Predškolsku ustanovu primaju se: - na jasleni ...
Obeležavanje dana Svetog Save
Objavljeno: 03-03-2017
Kao i svake godine, 27. januara, u vrtiću u Magliću obeležen je Dan Svetog Save nizom aktivnosti. Deca iz pripremne predškolske grupe, vaspitača Bogomirke Žagrić, pripremila su prigodan program za ...
Seminar
Objavljeno: 02-03-2017
17. decembra održan je seminar za vaspitače, u prostorijama Predškolske  ustanove „Včielka“ u Bačkom Petrovcu. Autor seminara je Violete Vrcelj Odri, iz Subotice.
Učešće predškolske ustanove „Včielka“ u projektu zavoda za vrednovanјe kvaliteta obrazovanјa i vaspitanјa
Objavljeno: 12-12-2016
Stručni saradnici iz Zavoda za vrednovanje kvaliteta obrazovanja i vaspitanja posetili su našu Ustanovu, u okviru projekta: „Razvoj kriterijuma za procenu vaspitno-obrazovnih ustanova kojima će se ...
c_640_400_16777215_00_images_slajder_vcielka-slide-00.jpg
 
Predškolska ustanova „Včielka“ Bački Petrovac, radna 2017/2018.godina
Spisak primljene dece
 
 
Bački Petrovac: Jaslena grupa
Medicinske sestre- vaspitači: Ana Ušjak, Ana Triaška
1. Varga Michaela
2. Gagulić Martina
3. Hodolič Lidia
4. Girizovski Ksenia
5. Milanović Nebojša
6. Krstovski Beata
7. Černivec Ema
8. Lačok Anna
9. Palenkaš Dušan
10. Šranka Luka
11. Križan Samuel
12. Vindiš Lara
13. Čeman Saša
14. Struharova Martina
15. Topolska Hana
16. Kreso Kristian
 
Bački Petrovac: Jaslena vaspitna grupa
Medicinske sestre- vaspitači: Natalia Širka, Paulina Girizovski
1. Zbućnović Srđan Jan
2. Kevenska Jasmina
3. Kostolanji Lejla
4. Mihajlović Anđela
5. Sabolčki Sergej
6. Tancik Vladimir
7. Ušjak Nikolina
8. Stojanović Marjan David
9. Govorčin Lana
10. Topolski Beata
11. Topolski Filip
12. Vagala Marek
13. Ilić Jana Zoja
14. Triaška Emilia
15. Mikuš Oliver
16. Oros Michaela
17. Vizi Hana
18. Kralik Nađa
19. Vasiljev Vuk
 
 
Bački Petrovac: Mlađa vaspitna grupa
Vaspitači: Katarina Lačok, Danuša Nimet
1. Laćarak Marina
2. Cechmajster Peter
3. Labat Natalija
4. Petraš Ema Marcela
5. Kajtez Damjan
6. Lončar Helena
7. Hansman Martin
8. Opavski Barbara
9. Čanji Sara
10. Oros Ivona
11. Zahorec Natalia
12. Tanacković Luka
13. Slavik Staša
14. Valo Ivan
15. Gajinov Maksim
16. Pavlov Pavel
17. Častven Marek
18. Zoljan Andrej
19. Spevak Sandra
20. Petrović Tijana
21. Stojkić Aleksandar
22. Kevenski Martin
23. Varga Andrej
 
Bački Petrovac: Mlađa vaspitna grupa
Vaspitači: Božena Levarska, Andrea Medić
1. Đuga Laura
2. Jević Viktor
3. Lačok Alexander
4. Hansman Andrej Jan
5. Hric Daniel
6. Nikolašević Milan
7. Diviak Iva
8. Meleg Nikiana
9. Šimo Ana
10. Lončar Daša
11. Ribarski Alisa
12. Krstovski Miroslav
13. Kajtazi Ines
14. Šušerski Rea
15. Andrašik Ela
16. Đuriš Filip
17. Stojanov Michaela
18. Garagnani Devid
19. Sljuka Marcela
20. Sljuka Andrej
21. Rakočević Igor
22. Ivičjak Andrej
23. Majera Michal
24. Šlemender Lejla
 
 
Bački Petrovac: Mešovita vaspitna grupa, celodnevni boravak
Vaspitač: Ana Laćarak, Hana Hanula
1. Stojkić Sara
2. Bađonska Valentina
3. Šproh Lukaš
4. Kula Boris
5. Stracinski  Marek
6. Vučić Ivona
7. Lončar Daniel
8. Kukučka Mihaela
9. Menđan Martin
10. Cakić Valentina
11. Balaž Aleks
12. Kriškova Irena
13. Mučaji Marek
14. Kocka Peter Pavel
15. Lačok Leo
16. Kanas Dimitrija
17. Labat Ivan
18. Oros Ines
19. Cifrić Damir
20. Govorčin Marko
21. Majer Nađa
22. Macko Anežka
23. Hemela Maxim
24. Širka Nora
25. Kevenski Branislav
26. Vrbovska Jana
 
 
Bački Petrovac:  Celodnevni boravak
VASPITAČ: Zora Sokolović
1. Beljička Miroslav
2. Zaćko Matej
3. Kajtez Mateja
4. Krstovski Klara
5. Milanović Miloš
6. Nvota Petra
7. Poliak Aleksandra
8. Ubavin Ivan
9. Hric Pavel
10. Bažik Jan
11. Buđik Nina
12. Demrovski Monika
13. Girizovski Aleksandra
14. Ivanišević Luka
15. Janković Uroš
16. Kevenski Ivan
17. Krasnik Jana
18. Zbućnović Sanja
19. Mištec Branislav
20. Nikolašević Nađa
21. Vrbovski Filip
22. Zajac Ivan
23. Fekete Marek
24. Triaška Vlasta
25. Milanović Jovana
26. Balog Anastasija
 
Bački Petrovac: Poludnevni boravak
Vaspitač: Alena Pavela
1. Kiždobranski Stanislav
2. Ivković Slađana
3. Ivković Suzana
4. Kukučka Ljuboslav
5. Kišgeci Damjan
6. Kovačević Dušan
7. Varga Natalija
8. Varga Xenia
9. Varga Nina
10. Zaćko Leontina
11. Častvan Luka
12. Logan Andrašik
13. Elijaš Klaudija Damaris
14. Valentik Miroslava
15. Šuljan Marek
16. Ivona Spevak
 
Bački Petrovac:  Pripremna predškolska grupa
Vaspitači: Zuzana Trabak, Anna Stracinski
1. Hodoljič Lucia
2. Kevenski Lucia
3. Križan Ela
4. Grnja Melania
5. Hlpka Aleks
6. Liu YiYi
7. Majera Milan
8. Pašić Nikolina
9. Stojanov Ema
10. Valo Samuel Dalibor
11. Vician Marek
12. Žilaji Aleksa Stefan
13. Abraham Hana
14. Andrašik Leon
15. Andrijašević Andrej
16. Aničić Milan
17. Valenćik Tibor
18. Pavlov Anđela
19. Miškar Hana
20. Mikić Milica
21. Ponjičan Mia
22. Ribarski Sebastian
23. Rojka Viktorija
24. Tordaji Marina
25. Ušjak Nemanja
26. Haška Iva
27. Hlpka Martina
 
Bački Petrovac: Pripremna predškolska grupa
Vaspitači: Ana Fejđi, Miroslava Omasta
1. Petkovsky Boris
2. Pavlini Ivana
3. Hansman Zara
4. Ponjičan Marek
5. Černjivec Marko
6. Uram David Jan
7. Hemela Miroslav
8. Cehmajster Karolina
9. Mihaela Kolar
10. Čanji Matej
11. Lovre David
12. Filipović Danijela
13. Tanacković Lara
14. Mijavec Anastazia
15. Stracinski Marina 
16. Nikolašević Anastasija
17. Pećkovski Sara
18. Čani Mia
19. Častven Lea
20. Vrbovsky Robert
21. Jovanović Sara
22. Anabela Šranka
23. Hrubik Hana
24. Negru Dominika
25. Seleštianski Andrej  
26. Filep Dejan
27. Čelovski Adam
28. Vrbovski Tibor
 
Bački Petrovac: Srednja vaspitna grupa
Vaspitači: Ana Hasik, Tatjana Spevak
1. Slavik Maša
2. Labat Valentina
3. Sabolčki Lana
4. Murtinova Mia
5. Mijatović Ema
6. Potkonjak Petra
7. Lekar Lana
8. Častven Nina
9. Lomen Martin
10. Kovač Varga Klaudija
11. Petraš Lena
12. Dudaš Rastislav
13. Peranović Filip Damian
14. Fabri Adam
15. Struhar Damian
16. Zaćko Benjamin
17. Pinćir Martin
18. Valo Marek
19. Marčok Pavel
20. Stefan Kuriš
21. Triaška Filip
22. Lekar Vladimir
23. Boldocki Andrej Juraj
24. Tarnoci Filip
25. Grna Emilia
26. Zaćko Teodora
 
 
Maglić: Jaslena grupa
Medicinske sestre- vaspitači: Gordana Bošnjak, Dara Čeman
1. Aćić Aleksandar
2. Micić Slobodan
3. Medić Lara
4. Zotović Teodor
5. Dobrovoljski Anja
6. Ilibašić Sofija
7. Krajnović Vanja
8. Trojanović Dušan
9. Beronja Maja
10. Santrač Relja
11. Džonić Mihajlo
12. Avgustinov Božana
13. Stojanović Milica
14. Škorić Aleksandar
15. Pajić Vuk
 
Maglić: MLAĐA MEŠOVITA GRUPA, CELODNEVNI BORAVAK ( 2014. i 2013.godište)
VASPITAČI: VERA TASIĆ, ŽELJKA PILIPOVIĆ ĐORĐEVIĆ
1. Srdić Igor
2. Dimitrijević Neda
3. Đurić Milena
4. Lončar Kalina
5. Vezmar Lara
6. Valtner Klara
7. Trojanović Ana
8. Stojanović Mia
9. Milanov Vukašin
10. Čeman Damjan
11. Kovačević Aleksa
12. Valtner Danilo
13. Hlebinac Nađa
14. Bjelić Mihajlo
15. Kovačević Ana
16. Pilipović Nikolina
17. Mihajilo Milica
18. Brdar Damjan
19. Jamina Zoran
20. Grnja Miloš
21. Karačonji Miloš
22. Bogunović Ognjen
23. Đordan Luka
24. Kajtez Andrija
 
 
Maglić: Starija mešovita grupa, celodnevni boravak ( 2012. i 2013.godište)
Vaspitači:  Sanela Ljiljak Mihajilo, Vesna Avgustinov
1. Adamović Luka
2. Anušić Nina
3. Bogunović Vladimir
4. Grnja Maša
5. Zotović Lazar
6. Ninić Danilo
7. Pivač Luka
8. Đukić Vuk
9. Ilišević Nikolina
10. Jekić Lena
11. Kelečević Ena
12. Pilić Lazar
13. Santrač Vuk
14. Tomić Neda
15. Boloban Nevena
16. Zotović Lena
17. Srdić Stefan
18. Nišić Marko
19. Borić Milica
20. Miljević Milica
21. Vuković Petar
22. Kresojević Anja
23. Mršić Matija
24. Karačonji Nikola
25. Beronja Nevena
26. Bogunović Lenka
27. Budimlija Zorana
28. Stančić Nemanja 
 
 
Maglić: Pripremna predškolska grupa
Vaspitač: Bogomirka Žagrić
1. Mihajilo Sergej
2. Đurić Milana
3. Čuturdić Tea
4. Todorić Nikola
5. Krajnović Dunja
6. Čonka Aleksandra
7. Mihajilo Aleksandar
8. Lacić Marina
9. Grbić Danica
10. Hlebinac Milica
11. Lončar Luka
12. Dimitrijević Neda
13. Skutelis Aleksandros
14. Valtner Vladimir
15. Majstorović Nikola
16. Kozić Milan
17. Stojisavljević Dušan
18. Jelić Una
19. Marko Nađa
 
Kulpin, celodnevni boravak
Vaspitači Alexandra Pucovski, Viera Petraš
1. Sakač Željko
2. Šimo Andrian
3. Kraljik Filip
4. Kohut Vesna
5. Šušerski Daniela
6. Rakić Petar
7. Novakov Matej
8. Gržan Marko
9. Čapelja Igor
10. Zima Paulina
11. Dević Nikolina
12. Kovarčik Marian
13. Matić Filip
14. Radanović Vuk
15. Alterov Sara
16. Kosovac Mihajlo
17. Francisti Lili Maria
18. Gajdoš Debora
19. Govorčin Ognjen
20. Majkić Marko
21. Maglovski Martina
22. Cerovski Viktor
23. Babjak Denis
24. Panković Nina
25. Chalupka Marian
 
Kulpin, poludnevni boravak, slovački jezik
Vaspitač Želmira Častven
1. Šušersky Petra
2. Šušersky Filip
3. Sabo Jan Aleksander
4. Smišek Filip
5. Kolar Daria
6. Ušjak Mario
7. Ponjiger Darko
8. Ponjiger Mario
9. Vida Veronika Dominika
10. Cesnak Anja
11. Valentik Sarah
12. Kaćanski Timea
13. Maglovski Jan
14. Šimo Samuel
15. Jurik Igor
16. Ziman Marcela Lea
17. Panković Sara
18. Valenćik Aleksa
19. Martuljak Tibor
20. Gajdoš Noemi
21. Kolar Dario
22. Vrbovski Vlado
23. Andrašikova Marina
24. Čelovsky Peter Pavel
 
Kulpin, poludnevni boravak, srpski jezik
Vaspitač Katarina Kolar
1. Novakov Tea
2. Panković Sara
3. Pašćan Nađa
4. Poliak Katarina
5. Nikolić Stefan
6. Govorčin Marko
7. Kozarov Dušan
8. Kozarov Lazar
9. Rakić Stefan
10. Osmajić Krsto
11. Milenković Sandra
12. Bogunović Saša
13. Cerovski Filip
14. Matić Aleksa
15. Đetvaj Nina
16. Jurik Anabela
17. Osmajić Vasilije
 
 
Gložan: Celodnevni boravak,
vaspitači Zuzana Korčok, Anna Mučaji
1. Ferko Dušan
2. Korčok Michaela
3. Hrubik Nina
4. Balaž Emanuela Ana
5. Gostović Boris
6. Jakuš Una
7. Gostović Lana
8. Matuški Martin
9. Srnka Ivan
10. Dobrik Pavel
11. Lomiansky Nataša
12. Miljević Nika
13. Makan David
14. Vindiš Sergej
15. Drača Filip
16. Buzek Monika
17. Pakši Mina
18. Sarač Mia
19. Červenak Aleksandar Juraj
20. Paleš Mia
21. Pongo Mario
22. Belička Viktor
23. Korčok Igor
24. Murtin Hana
 
Gložan: Poludnevni boravak,
vaspitač Anna Čipkar
1. Petržljan Monika
2. Balca Filip
3. Dudok Andrej
4. Čipkar Hana
5. Pagač Anja
6. Dimitrov Andrej
7. Menđan Lana
8. Cerovski Hana
9. Takarić Natalija
10. Macko Jason
11. Valentik Valentina
12. Nikolić Luka
13. Valo Timotej
14. Repček Ivona
15. Zahorec Milan
16. Zahorec Daniela
17. Krivokuća Mihajlo
18. Bećiri Viktor 
19. Dimitrov Stefan
 

Jelovnik

Aktuelnosti

Facebook strana

 

Predškolska ustanova Včielka  | Predškolská ustanovizeň Včielka
Kontakt tel./fax (021) 780 189
Jarmočna BB, 21470 Bački Petrovac, Srbija

kontakt@vcielka.rs - vcielka.bp@gmail.com

Kontakt tel: Kulpin: 2286-143, Maglić: 785-239, Gložan: 788-452